Contact


Neste Automotive S.R.L.

Dealer autorizat Ford

Adresă : Șoseaua Chitilei, nr. 431, Sector 1, București

 

Program Showroom

 

Sâmbătă, 30.11.2019 - zi libera

Luni-Vineri : 08:30 – 19:00

Sâmbătă : 09:00 – 13:00

 

Program Service

 

Luni-Vineri : 07:30 – 22:00

Sâmbătă : 09:00 – 13:00

 

Tel: 031.425.35.45

Mobil: +4 0743.206.048

Fax: +4 031 425 35 46

Email : office@neste.ro

 

Nr. reg. com. : J40/19008/2004

CUI : RO 16962508

Capital social : 1000 RON

Cont bancar : RO55 RZBR 0000 0600 0572 5895

Raiffeisen Bank, Agenția Dorobanți

Departament Vanzari

Autoturisme

vanzari@neste.ro

 

Vlad Antohe

Director vânzări

Mobil: 0755.121.802

vlad.antohe@neste.ro

 

Adrian Cristian

Consultant vânzări autoturisme

Mobil: 0755.132.840

adrian.cristian@neste.ro

 

Cezar Bangală

Vehicule Comerciale

Mobil: 0755.121.801

cezar.bangala@neste.ro

 

Cristina Rotar

Consultant vânzări autoturisme

Mobil: 0755.121.807

cristina.rotar@neste.ro

 

Pencea Florian

Consultant vânzări autoturisme

Mobil: 0751.259.065

florian.pencea@neste.ro

 

Gabriel Agrapine

Consultant vânzări autoturisme

Mobil: 0742.121.815

gabriel.agrapine@neste.ro

 

Cătălin Dumitru

Consultant vânzări autoturisme

Mobil: 0755.121.800

catalin.dumitru@neste.ro

 

Marius Ilie

Consultant vânzări autoturisme

Mobil: 0755.121.847

marius.ilie@neste.ro

 

Adrian Gusoi

Consultant vânzări flote

Mobil: 0722.569.417

adrian.gusoi@neste.ro

 

Marius Apachiței

Consultant vânzări flote

Mobil: 0747.057.975

marius.apachitei@neste.ro

 

Bianca Anghel

Consultant vânzări flote

Mobil: 0747.057.974

bianca.anghel@neste.ro

Recepție Mecanică

Radu Hancu

Mobil: 0756.164.177

radu.hancu@neste.ro

 

Alexandru Marin

Mobil : 0741.035.316

alexandru.marin@neste.ro

 

Daniel Mihai

Mobil : 0756.164.174

daniel.mihai@neste.ro

 

George Raiciu

Mobil : 0748.032.721

george.raiciu@neste.ro

 

Petre Gheorghe

Mobil : 0748.032.721

petre.gheorghe@neste.ro

Piese de schimb

Cristian Șerban

Consultant vânzări

Tel: 0756.164.173

cristian.serban@neste.ro

 

Iulian Tudorie

Vânzări Speciale Ford Partener

Mobil: 0740.016.207

iulian.tudorie@neste.ro

ITP

Telefon : 031.425.35.45

itp@neste.ro

Garanţii

Nicuşor Duță

Mobil : 0755.121.804

nicusor.duta@neste.ro

Vânzări Autovehicule Rulate

Ioan Pora

Coordonator Vânzări Autovehicule Rulate

Mobil: 0756.036.668

ioan.pora@neste.ro

Recepție Tinichigerie Vopsitorie

Aurel Stan

Mobil: 0755.121.806

aurel.stan@neste.ro

 

Diana Sava

Mobil: 0753.067.374

diana.sava@neste.ro